«БУТИ БАТЬКОМ І МАТИ БАТЬКА ПІД ЧАС ВІЙНИ». ІV Зустріч осіб, задіяних у душпастирство родин

«БУТИ БАТЬКОМ І МАТИ БАТЬКА ПІД ЧАС ВІЙНИ», – тема ІV-ї Всеукраїнської зустрічі осіб, задіяних у душпастирство родин, що проходила 22-25 червня 2023р. у Брюховичах. Організатор зустрічі – Комісія у справах душпастирства родин при Конференції РКЦ Єпископів України. Очолює Комісію єпископ Радослав Змітрович.

Кожен день зустрічі був наповнений молитвою. Святі Меси очолювали єпископ Радослав Змітрович, Архієпископ Мечислав Мокшицький, єпископ Микола Петро Лучок ОР. Адорації, конференції, свідоцтва, ділення, розпізнання тайни Батьківства і Синівства, відкритості на Бога, довіра до батька земного та Отця Небесного у житті кожної людини та кожної родини, свідчення та переживання досвіду батьківства, ініціативи допомоги сім’ям у часі війни і не тільки – про це йшлося на зустрічі.

Ідентичність людини: яке моє ім’я та чий я син, чия донька?, – одна з головних речей у житті кожної людини.
Пізнання батьківства, що означає бути батьком у мати батька під час війни і не тільки, – ця тема об’єднувала спікерів, яких запросили організатори зустрічі.

Модулі для учасників провадили:
Максим Бондаренко. Батько шістьох дітей, родинознавець, сімейний консультант, автор та координатор «Осередку Відповідального Батьківства» та інтеграційних «Центрів підтримки сім’ї» УГКЦ, експерт Tato.Net. «Батьком не народжуєшся. Етапи дозрівання (доростання) чоловіка до батьківства.»

Вікторія Кондратюк, Практичний психолог, викладач Національного Університету «Острозька академія», замісник керівника подружньо- сімейної спеціалізації в ІБН в Городку, тренер міжнародних програм: «Емоційна аптечка», «Школа для Батьків і Вихователів», співзасновник ГО “Крила для Родини”: «Як допомогти дітям будувати відносини з татом, коли його немає поруч (виїхав, служить, загинув тощо)»

Єпископ Микола Лучок. Апостольський адміністратор Мукачівської дієцезії «Як можливо відбудувати (відновити) відносини з татом, якщо у сім’ї був деструктивний досвід (залежність, насильство, розлучення тощо)».

Адріан Буковинський. Батько двох дітей, доктор філософії, фахівець з питань сім’ї та сімейних стосунків, автор навчальної програми “Основи сім’ї”, засновник фонду «Сім’я», експерт Tato.Net.«Роль батька в сім’ї. Секрети ефективного батьківства»