Любов Михайлюк про проєкт Дерево Мого Життя, створений для допомоги постраждалим у війні з Росією

Вітаю, мене звати Любов Михайлюк, я українка, християнка і – це основні стовпи, які формують мою ідентичність.
З початком війни разом з колегою Ксенією-Терезою Тарнавською кандидатом у психотерапевти створили проєкт психологічно ресурсного супроводу потерпілих від війни з Росією в Закарпатті «ДЕРЕВО МОГО ЖИТТЯ» і уже розгорнули його у трьох містах: Ужгороді, Мукачево та Сваляві. За хештегом у фейсбуці #ДеревоМогоЖиття можна віднайти більше інформації.
Цей проєкт народився не випадково, бо нічого випадкового у цьому житті не буває, лише усе з допусту Творця. Практично більше року саме життя, обставини, події, що відбувались вели до цього.
Суть нашого проєкту полягає в наданні групового очного психологічно ресурсного супроводу та підтримки усім потерпілим від війни упродовж певного циклу зустрічей.
Ресурсний супровід скерований на волонтерів, вимушено переселені родини, які залишаються тут жити на довший період, дітей, батьки яких відправили сюди жити самих, рятуючи їхні життя, а також земляків закарпатців, які потребують додаткової підтримки для відновлення своїх психоемоційних сил.
Чому у першу чергу ресурсний супровід скерований на волонтерів:
– наші волонтери стоять на передовій свого фронту;
– працюють non stop відсуваючи на другий план свої фізіологічні потреби: сон, відпочинок, їжу.
Тому цілком зрозумілим є те, що вони потребують додаткових психоемоційних ресурсів для такої відданої праці. Адже людина працюючи на адреналіні з часом вичерпує свій ресурс, психоемоційний стан стає хитким, людина втрачає здатність тверезо мислити, мати здоровий глузд, швидко реагувати та діяти, з часом може проявлятися безсоння, дратівливість, надмірна чутливість, згодом можуть розвиватись панічні атаки, напади страху, надмірної агресії й усе це призводить до погіршення фізичного стану, до розвитку психосоматики, а від так виведення волонтерів зі строю в прямому розумінні цього слова. Тому маємо обов’язок за таких обставинах дбати в першу чергу про них.
Оскільки візією нашого проєкту є відновити стовпи нашої з вами ідентичності, на які ми опиратимемось, і завдяки яким ми зможемо відбудувати себе самих і нашу державу після нашої перемоги, все сьогодні маємо іти дорогою 5 етапів:
– І-ий етап – це вистояти;
– ІІ – перемогти;
– ІІІ – повернутись до власних домівок;
– ІV – відбудувати своє помешкання, кожне село, містечко, місто, столицю, державу;
– V – бути вільними, незалежними і щасливими у Божій ласці, бути співтворцями нашого майбутнього з нашими дітьми і для наших нащадків.
А для цієї дороги нам потрібен внутрішній потужній ресурс.

Контакти наших координаторів проєкту #ДеревоМогоЖиття по містах:
«УжгородДеревоМогоЖиття» координатор Любов: +380503317354 Lubov Mykhalyuk
«МукачевоДеревоМогоЖитя» координатор: Тетяна +380990201335 Таня Рогожан Реслер
«СваляваДеревоМогоЖиття» координатор: Олеся +380663352751 Олена Герженій

«Коли Бог за нас, хто проти нас?» (Послання апостола Павла до Римлян 8: 31)

Залишити відгук

Відправити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *