Хто така Катерина Сієнська?

Катерина Сієнська: свята, містичка, Вчитель Церкви, Покровителька Європи, пророчиця миру.
Про святих на Veritas: о. Іреней Погорельцев ОР

Про святу Катерину Сієнську розповідає о. Іреней Погорельцев ОР, котрий переклав книгу «Діалог душі з Богом».

Катерина Сієнська – виняткова свята Середньовіччя. Вже у 7 років вона склала обітницю чистости, і в дитинстві мала перші містичні видіння.
Свята Катерина не була монахинею у закритому монастирі, її життя було вкрай насичене подіями, дивує, як їй не бракувало часу не тільки на молитви, але і на глибоке духовне життя.

Життя Катерини Сієнської – це життя містичне, де мали місце видіння, контакт та єднання з Богом, як це було у стародавніх пророків; життя харитативне – де вона здійснювала справи милосердя, допомагала бідним, голодним, хворим, та життя політичне, як це не дивно звучить для святої, яка займалася не тільки духовними справами, – вона старалася зробити все для того, щоб політики того часу примирилися між собою. Це був час конфліктів та неспокою.

29 квітня святкуємо свято Покровительки Європи, Вчителя Церкви, великої святої Домініканського ордену – Катерини Сієнської.

Хто така Катерина Сієнська?

Чому вона – містичка? Хто такі містики?
Духовні заручини з Ісусом та невидимі стигмати, видіння та переживання містичного досвіду, «нове» серце взамін старого, справи милосердя та допомога…

Людей вже тоді притягувала святість Катерини.

Навернення та порятунок розбійників, послідовники Катерини, прохання про молитву та заступництво, примирення родин та примирення королів і політиків.

Як дівчині, яка навіть не вміла писати, вдавалось вести переговори та примирювати ворогуючі династії, закликати до миру та допомагати Папам та королям?
Чому до Катерини Сієнської прислухалися?

Катерина жила молитвою.

«Діалог»,розмова душі з Богом, – твір, який належить до скарбів Католицької Церкви.
«Діалог», – книга не тільки для тих, хто провадить глибоке духовне життя, ця книга, яка дає відповіді на багато важливих питань, які турбують християн.

о. Іреней Погорельцев ОР переклав книгу «Діалог» Катерини Сієнської, прочитати її можна на блозі «Шлях у чорно-білих тонах», зібрані також молитви святої Катерини

https://dominicanes-ua.blogspot.com/2010/04/29.html

http://dominicanes-ua.blogspot.com/2015/01/blog-post.html