Ісус нас переводить через всі труднощі, які ми переживаємо в житті

Вихід від смерті до життя..
Проповідь: о. Євген Фізер, парафіяльний вікарій Мукачівської парафіі Св. Мартина

Понеділок ІІІ Тижня Великоднього Періоду, 24 квітня 2023 р.
Два знаки, дві події які конкретно вказують, що Ісус є кимось надзвичайним..

Перша подія – це розмноження хліба на 5 тисяч людей..Друга – учні побачили, як Він йде по воді..

Ці події нагадують, як Бог виводить ізраїльський народ через Червоне море, а потім годує їх манною в пустелі.

Це вказує нам, шо Ісус є тим, котрий виводить нас із гріха. Ми святкуємо зараз Пасхальний період. Пасха – це перехід. Євреї святкували вихід з рабства до вільності, а в Ісусі Христі відбувається вихід із рабства гріха. Вихід від смерті до життя..

Ісус нас переводить через всі труднощі, які ми переживаємо в житті. Коли ми живемо в Ісусі Христі, в Бозі, тоді ми шукаємо такі справи, робимо такі діла, живемо так, щоби мати вічне життя.

Понеділок ІІІ Великоднього тижня, 24 квітня 2023 р.

Євангеліє Йн 6, 22-29
†Читання святого Євангелія від Йоана
Після того, як Ісус нагодував п’ять тисяч людей, учні побачили Його, як ішов морем. А наступного дня юрба, яка стояла на другому боці моря, побачила, що іншого човна там не було, крім одного, і що Ісус не входив до човна зі своїми учнями, а відправилися лише самі Його учні. З Тиверіади припливли інші човни поблизу того місця, де їли хліб після того, як Господь промовив подяку. Коли люди побачили, що там немає ні Ісуса, ні Його учнів, вони самі посідали в човни й попливли до Капернаума, шукаючи Ісуса. Коли знайшли Його на тому боці моря, сказали Йому: «Раввí, коли Ти прибув сюди?» У відповідь Ісус сказав їм: «Воістину, воістину кажу вам: ви шукаєте Мене не тому, що побачили знамення, але тому, що їли хліб і наситилися. Працюйте не на поживу, яка гине, але на поживу, яка залишається на вічне життя, яку дасть вам Син Людський. Адже Його Отець завірив, Бог!» Тож запитали в Нього: «Що ж нам робити, аби чинити діла Божі?» У відповідь Ісус їм сказав: «Боже діло є те, щоб ви повірили в Того, кого Він послав».
Слово Господнє