Людина, яка зустріла Христа Воскреслого має досвід

Три аспекти зустрічі з Воскреслим Христом
Проповідь: Микола Петро Лучок ОР, єпископ Мукачівський

1 квітня 2024 р. Понеділок у Великодній октаві
ЄВАНГЕЛІЄ Мт 28, 8-15
† Читання святого Євангелія від Матея.
Того часу жінки з поспіхом відійшли від гробниці – зі страхом та великою радістю; побігли, щоби сповістити Його учнів. Аж ось Ісус зустрів їх, кажучи: «Радійте!» Вони ж підійшли, обняли Його ноги й поклонилися Йому. Тоді каже їм Ісус: «Не бійтеся, ідіть, сповістіть Мої м братам, щоб ішли до Галілеї, – там Мене побачать». Коли вони йшли, дехто з вартових, прийшовши до міста, сповістив первосвященикам про все, що сталося. Зібравшись зі старшими і відбувши нараду, вирішили дати достатньо срібняків воїнам і сказали: «Говоріть, що Його учні, прийшовши вночі, викрали Його, коли ми спали. А як почує це правитель, ми переконаємо його і звільнимо вас від неприємностей». Тож вони, взявши срібняки, зробили так, як їх навчили. І це слово розійшлося між юдеями – аж до сьогоднішнього дня.
Слово Господнє.

Частина світу досі не вірить у Христове Воскресіння.
Людина, яка зустріла Христа Воскреслого має досвід.
Ісус не являється одразу всім.
Де ми зустрічаємо Воскреслого?
Галілея – це там, де все почалось. Де Ісус сказав: «Іди за мною!»

Три аспекти зустрічі з Воскреслим Христом:
1. Учнівство. Все починається з учнівства. Щоранку потрібно вибирати Ісуса своїм наставником. Щоранку потрібно відповідати на запрошення: «Іди за Мною!»
2. Спільнота учнів. Кожен раз, коли збирається спільнота учнів – посеред нас Воскреслий.
3. Свідоцтво про Христа Воскреслого: коли я ділюсь особистим досвідом, відбувається дуже цікава річ – ми говоримо досвідом Христа Воскреслого, ми переживаємо присутність Воскреслого.