Обряд консекрації до Чину богопосвяченого дівоцтва

Обряд консекрації до Чину богопосвяченого дівоцтва відбувся 15 квітня 2023 року у Кафедральному соборі святого Мартина Мукачівської дієцезії. Вічні обіти у Чині богопосвяченого дівоцтва склали Нобіліс Кінга, Таня-Марія Гофман та перші обіти були у Ванесси Сумерер.
Обіти сестри склали на руки єпископа Миколи Петра Лучка О.Р., Апостольського адміністратора Мукачівської дієцезії.

Для довідки: Проголошуючи в 1970 році новий Обряд посвячення дівиць, Папа Павло VI відновив особливуформу богопосвяченого життя для жінок, що існувала в апостольські часи та в період Отців Церкви: жінки посвячували себе служінню Богові, залишаючись в звичайних обставинах життя. Сьогодні, через 50 років після цієї події, в різних дієцезіях на всіх континентах приблизно 5 тисяч жінок обрали таку форму посвячення, пройшовши перед тим особливе приготування.
Покликані до служіння, перебуваючи в світі
Зовні посвячені діви не відрізняються від інших жінок, окрім перстня на руці, який вони отримують під час обряду посвячення та який свідчить про їхню відданість Христові, що виражає любов і вірність Бога до людства. Їхня любов конкретна, вкорінена в історичний контекст та місце, в якому вони живуть.