Освячення реколекційного будинку у Монастирі сестер святого Йосифа де Сен-Марк

 

«Якщо ми відкриємо Богу своє серце, Він своєю благодаттю завжди може дати набагато більше. Бог не має інших інструментів крім наших рук», – сестра Ліджі Паяппілі під час освячення реколекційного будинку у Монастирі сестер святого Йосифа де Сен-Марк. Сестра Ліджі поділилася: у 2005 році на місці  монастиря була лише каплиця, будинок для літніх людей лише починали приводити до ладу, а всюди навкруги були височенні, в людський зріст,  зарослі. Тоді вона отримала пророцтво, що на цьому місці буде великий реколекційний будинок, де буде багато людей, відбудеться багато навернень, та діятиме Божа благодать, і що будинок зведуть українці.  На той час ці думки видавалися щонайменше  дивними. Однак, для Бога нема нічого неможливого.

 

10 серпня  2022 року реколекційний будинок у Монастирі сестер Святого Йосифа де Сен-Марк освятили. Будували його протягом 6-ти років, тут можуть розмістити 120 осіб, є конференцзал та їдальня на 150 осіб. Будинок оснащений всіма необхідними сучасними засобами. Зведений реколекційний будинок за кошти згромадження Сестер святого Йосифа де Сен-Марк, добровільних пожертв та за кошти благодійників.

Освяченню передувала подячна Свята Меса, яку співслужили Апостольський адміністратор Мукачівської дієцезії єпископ Микола Петро Лучок ОР та Апостольський адміністратор Мукачівської греко-католицької єпархії владика Ніл Лущак ЧБМ разом зі священниками Мукачівської дієцезії РКЦ та Мукачівської ГКЄ.

Нехай буде Бог прославлений!

 

У відео використана музика: “Мене Ти кличеш над водою (Океани)”