Слово Veritas на ранок 11 травня 2024 р.

Слово Veritas на ранок 11 травня 2024 року
Субота VI Великоднього тижня
Роздуми: о. Андрій Карпінець ВС

В словах сьогоднішнього євангельського уривку Ісус обіцяє, що «чого тільки попросите Отця в Моє Ім’я, – дасть вам». Він запевняє – будемо вислухані, якщо прийдемо до Отця через Нього, адже Він «є дорога, правда і життя»,.. Він є нашою опорою та надією. В Ньому перебуває повнота любові Отця.

Якщо хочемо впевнено і непомильно іти дорогою спасіння, прийдімо до Ісуса, полюбімо Його усім нашим серцем і Отець Наш небесний прийде до нас і замешкає у наших душах, щоб наша радість була повна.

ЄВАНГЕЛІЄ

Йн 16, 23б-28

† Читання святого Євангелія від Йоана.

Того часу Ісус сказав своїм учням: «Воістину, воістину кажу вам: чого тільки попросите Отця в Моє Ім’я, – дасть вам. Дотепер ви не просили нічого в Моє Ім’я. Просіть – і отримаєте, щоб ваша радість була повна. Це Я в притчах сказав вам; надходить година, коли більше в притчах не говоритиму вам, але відкрито сповіщу вам про Отця. Того дня попросите в Моє Ім’я, – і не кажу вам, що Я проситиму Отця за вас, адже сам Отець любить вас, – бо ви Мене полюбили й повірили, що Я від Бога вийшов. Я вийшов від Отця і прийшов у світ; знову залишаю світ і йду до Отця». Слово Господнє.