Слово Veritas на ранок 18 травня 2024 р.

Слово Veritas на ранок суботи VII великоднього тижня
18 травня 2024 р.

В сьогоднішньому євангельському уривку ми читаємо, що Ісус звертаючись до апостола Петра промовляє: «Якщо я хочу, …, – що тобі до того? Ти йди за мною»
Ми часто хочемо дізнатися в Господа «чому такі події стаються в моєму житті?», «чи може бути по-іншому?», «а як буде?…».
Роздуми: о. Андрій Карпінець ВС

ЄВАНГЕЛІЄ
Йн 21, 20-25
† Читання святого Євангелія від Йоана.
Того часу Петро, обернувшись, побачив учня, якого любив Ісус, котрий йшов слідом, – того, який на вечері припав до Його грудей і запитував: «Господи, хто зрадить Тебе?» І як побачив його Петро, то говорить Ісусу: «Господи, а що з оцим?» Каже йому Ісус: «Якщо хочу, щоб він залишився, доки прийду, – що тобі до того? Ти йди слі дом за Мною!» І рознеслося це слово між братами, що той учень не помре. Та Ісус не сказав йому, що не помре, але: «Якщо хочу, щоб він залишився, доки прийду, – що тобі до того?» Це той учень, котрий сві дчить про це, який і написав оце. І знаємо, що його сві дчення правдиве. Є також багато й іншого, що вчинив Ісус та, якби докладно описати все, то, думаю, що і самому сві ту не вмістити книг, які б стали писати. Слово Господнє