СЛУХАННЯ СЛОВА БОЖОГО НА ЩОДЕНЬ

СЛУХАННЯ СЛОВА БОЖОГО НА ЩОДЕНЬ

Один з моментів любові – вміння слухати. Любов до Бога – це вміння слухати Його Слово. Для мене визначником стосунків з Богом, з Ісусом, є слухання, читання Його Слова.

Я завжди пропоную ЩОДЕННО ЧИТАТИ СЛОВО БОЖЕ.
Щоденно слухати Слово Боже.
Це – визначник, чи має людина стосунки з Богом.
Чи я слухаю? Чи є в мене стосунок з Богом? Чи я слухаю слова Ісуса Христа?
Ісус Христос, як Син Божий, як мій Вчитель, як Дорога, провадить мене до Отця Небесного, і веде мене в Дусі Святому до повноти Божої любові.

Варто навчитись планувати щоденні зустрічі з Ісусом Христом.
Його слово – це Світло на сьогоднішній день.
Це – сила на сьогоднішній день.
Це – жива вода.
Це – хліб щоденний.

ПОРАДИ, ЯК ПЛАНУВАТИ СЛУХАННЯ СЛОВА БОЖОГО

1. Час зустрічі

Звечора планую, коли завтра буду читати Слово Боже. Готую зустріч. Записую собі в блокнот. Звісно, що найкраще, щоб ця зустріч відбулася зранку. Але не важливо – коли, важливо, щоб у моєму дні було моє особисте читання Слова Божого.

2. Місце зустрічі

Запланувати ДЕ я зустрінусь з Ісусом. Визначити місце. Тут може бути велика фантазія. Вдома може не бути умов. Але можна навіть у метро читати, можна читати в маршрутці, можна слухати аудіобіблію, можна присісти на лавці…
Всюди можна читати Слово Боже.
Чому? Тому що Бог є всюди! Він не цурається жодного місця.
Важливо, щоб це було місце, де мені хочеться зустрічатися з Богом.

3. Мета зустрічі

Щоб перебувати в Слові – потрібно його знати. Відповідно, поглиблювати стосунок з Ісусом через слухання: мало знаю, мало розумію, хочу знати краще. Хочу НАСИТИТИСЬ БОЖИМ СЛОВОМ.
Це – зустріч з Ісусом у Його Слові, у Його Тілі, у Його Крові.

4. Спосіб зустрічі

Один зі способів, який я теж раджу тим, хто ще не читав цілого Євангелія: почніть, наприклад, з Євангелія від Луки. Щоденно читайте уривок від першого розділу і до останнього. Важливо ознайомитися з цілісністю історії Ісуса, Його навчанням. Прочитати одне Євангеліє, друге, третє, четверте, Діяння Апостолів, листи Апостолів. Завжди рекомендую спочатку зосередитися на Новому Завіті
Є й інші способи читання.
Я, наприклад, читаю Євангеліє дня, яке дає церква з коментарями, читаю кількома різними мовами, підкреслюю. І слухаю також. Я слухаю англійською, потім читаю українською розважання, підкреслюю, записую у блокнот. Важливо знайти свій спосіб читання

5. Тривалість зустрічі

Визначаю: я в сьогоднішньому дні можу виділити 15 хвилин. Можливо це буде 10 хвилин, може бути і 5. Але, щоб це було вірно. Наприклад, мій мінімум 30 хвилин, оптимум – 45-60 хвилин. Дуже мені комфортно, я насичуюсь, переповнююсь, коли 45-60 хвилин перебуваю у Слові Божому. Це – спосіб розважання, заглиблення.
Це – діалог.
Я слухаю, я говорю.
Не важливо, який ти обираєш спосіб – важливо, щоби був постійний час для щоденного читання

Важливо мати свій примірник Святого Письма. Нормально читати в мобільних варіантах, на планшетах, комп’ютері. Однак свій екземпляр Слова Божого, де можна підкреслити, виписати, підписати – допомагає встановити особливий контакт зі Словом Божим.

На початку найважливіше не те, щоби розуміти Слово Боже (людина може читати, і більшість не розуміти), а те, щоби бути вірним у щоденному слуханні, читанні Слова.
ВІРНІСТЬ І ПОСТІЙНІСТЬ – ЦЕ ОСНОВА СТОСУНКІВ З ІСУСОМ. ЦЕ – ОСНОВА ЛЮБОВІ. Заохочую вас до такої вірності, яка є любов’ю.