Урочистості у Бердичівському Санктуарії 16 липня 2023 р.

«Щасливий народ, для якого Марія є Матір’ю. Мати Милосердя, заступайся за нас!»

“Марія біжить нам допомогти. Скажімо Їй «так»! …Ми звертаємося з молитвою до Марії, просимо її заступництва, але насправді Марія сама набагато більше поспішає нам на допомогу, ніж ми самі! Її не треба переконувати, щоб Вона нам допомогла, бо Вона сама хоче бігти!» – про це у неділю, 16 липня, під час Урочистостей у Бердичівському Санктуарії Діви Марії з гори Кармель виголосив Архієпископ Вісвальдас Кульбокас, Апостольський Нунцій в Україні, котрий очолив Урочисту Святу Месу.

“Наша молитва має величезну, безмежну силу, і здатна принести нам мир, здатна навернути нас від гріхів, і для цієї дієвості їй потрібні дві прості речі: довіра і смирення». Богородиці довіряємо «всі наші турботи, наші фізичні, психічні і духовні недуги, саме Тобі хочемо довірити Україну та весь світ, хочемо жити в цілковитому спокої в Твоїх обіймах», – про це йшлося у проповіді та під час молитов.

На святкування до Бердичева прибув спеціальний гість з Португалії – голова оргкомітету СДМ 2023 єпископ Амеріко Мануел Алвес Аґіар.

На завершення Святої Меси відбулося відновлення присвячення України Непорочному Серцю Марії.

«Мати Милосердя, заступайся за Україну»!