Єпископ Микола Петро Лучок ОР: "Адвент - час для навернення"

Єпископ Микола Петро Лучок ОР: "Адвент - час для навернення"
“Знайти час, щоб впустити Ісуса. Адвент – час для навернення”, – єпископ Микола Петро Лучок ОР, Апостольський Адміністратор Мукачівської дієцезії
Різдво вже зовсім поруч, а вам здається, що цьогорічний Адвент «пройшов повз вас» через постійні тривожні новини, відключення світла і тепла та загрозу нових масованих обстрілів?
Єпископ Микола Лучок, Апостольський адміністратор Мукачівської дієцезії, у своєму коментарі для  Сredo радить присвятити останній тиждень Адвенту найголовнішому, що є у житті християнина: стосункам зі Спасителем.
«Цей тиждень – своєрідний «останній шанс» приготуватися до Різдва через особисте навернення. Одна з проблем нинішнього переживання Адвенту — те, що ми дуже зосереджені на війні, на тому, щоб війна та пов’язані з нею страждання нарешті скінчилися. Але через це ми втрачаємо зосередженість на своїх стосунках з Ісусом. Нам потрібно виділяти більше часу на те, щоб присвячувати себе цим стосункам. Наприклад, у вчорашньому Євангелії ми чули, що Ісус народиться, щоби «спасти свій народ від гріха». В останній тиждень Адвенту особливо важливо знайти час на те, щоби впустити до себе Ісуса, щоб Він своєю владою позбавив нас наших гріхів. Бо, наприклад, є страх, а це теж гріх — гріх недовіри; є заздрість, озлобленість і багато інших гріхів, на які ми не звертаємо уваги, бо наша свідомість зосереджена на стражданні. Тому в цей час нам потрібно особливо просити Бога про світло, яке покаже нам, де ми потребуємо навернення. А гарно підготуватися до свят нам допоможе насамперед добра сповідь».