9 червня єпископ Микола Петро Лучок ОР рукоположив у диякони семінариста Юрія Голотюка

«…якби розказувати, дорогий Боже, скільки Ти зробив у моєму житті, то сторінок жодної книги би не вистачило», – диякон Юрій Голотюк зі словами подяки звернувся перш за все до Господа.
9 червня Апостольський Адміністратор Мукачівської дієцезії єпископ Микола Петро Лучок ОР рукоположив у диякони семінариста ВДС Святого Духа Юрія Голотюка.

Диякони встановлюються через Рукоположення, передане колись Апостолами, щоби завдяки сакраментальній благодаті якомога краще виконувати своє служіння. А тому святий стан дияконату Католицька Цер¬ква, починаючи вже від світанку Апостольського періоду, оточує великою пошаною. «Дияконові, якщо це буде йому доручене компетентною владою, належить урочисте звершення Хрещення, збереження і роз-поділ Євхаристії, від імені Церкви асистування під час укладення таїнства Подружжя і його бла¬гословення, уділення Віатика вмираючим, читання вірним Писання, навчання та напоумлюваня люду, головування в молебнях і молитвах вірних, уділяння сакраменталій, головування в обрядах прощання з померлим і похоронах. Через свячення дияконату відбувається введення в духовний стан.

Залишити відгук

Відправити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *