Меса освячення мира. Відновлення священницьких обітниць у Мукачівській дієцезії

У Мукачівському Кафедральному соборі під час Меси, на якій відбулось освячення мира, священники Мукачівської дієцезії відновили священницькі обітниці – обітниці вірності Христові.

Апостольський Адміністратор Мукачівської дієцезії єпископ Микола Петро Лучок ОР: «Христос тут, посеред нас, через нас, через священство і через Таїнства. Ми Його сьогодні славимо, ми Йому дякуємо і відкриваємось на цю велику Тайну.

Ми, священники, сьогодні хочемо відновити нашу вірність Христові, а вас, брати і сестри, просимо щоб за нас молились, особливо у цьому важкому часі, для всіх нас, випробуваних війною. Щоб ми залишились вірними, як Христос – до кінця»

Цією Святою Месою входимо у Таємницю Пасхального Тридення, в серце присутності Ісуса посеред нас – Його Церкви.

В цьому часі страждання, війни, яку переживаємо, відчуваємо, наскільки великим, найбільшим благословенням є для нас присутність Ісуса у Його Церкві.

Як Христос пройшов Свою Хресну дорогу, так і ми проходимо свою. Як Христос отримав всю необхідну силу, так і ми отримуємо. Особливо це досвідчуємо через Таїнства. Особливим чином дякую моїм співбратам священникам за їхню жертву, жертовність, відданість», – наголосив Апостольський Адміністратор дієцезії, та попросив дякувати та молитись за священників

Залишити відгук

Відправити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *