Помазання хворих у день спомину святого Камілла де Леліса

Під час Святої Меси єпископ Антал та отець Петер Яніг уділили Таїнство помазання хворих для всіх, хто його потребував та пройшов відповідну підготовку.

Помазання хворих призначене для того, щоб заспокоїти хворих, пробачити їхні гріхи і передати відчуття духовного і фізичного полегшення.
У посланні св. Апостола Якова читаємо: «Хіба хто з вас хворий? Покличте старших Церкви і моліться за нього, помазавши його оливом в ім’я Господа. і хворий, і Господь усуне його, і якщо має гріх, то йому буде прощено “(Якова 5: 14-15).

Таїнство помазання хворих уділили потребуючим у день спомину святого Камілла, адже він – засновник ордену, харизмою якого є особлива опіка хворими. До святкувань долучилися і представники світської гілки Ордену Каміліанців у Мукачеві.

Нагадаємо, Папа Франциск під час зустрічі з представниками Ордену Камілліанців наголосив: християнський внесок «полягає не в покірному спостереженні за сьогоденням чи в ностальгічному жалкуванні за минулим, а в милосерді, яке, оживлене довірою до Божого Провидіння, вміє любити свій час і зі смиренням свідчить про Євангелія», – сказав він. Яскравим прикладом такого свідчення є засновник Ордену святий Камілло де Лелліс, який втілював стиль доброго самарянина, наближаючись до пораненого ближнього. Тому, черпаючи натхнення від прикладу святого Камілло, потрібно «дивитися на дійсність страждання, хвороби та смерті очима Ісуса.»

Залишити відгук

Відправити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *