Кардинал Майкл Черні передав вітання та молитву від Папи Франциска в Ужгороді

Кардинал Майкл Черні: «Я прийшов, щоб бути разом з вами, обійняти вас, молитися разом від імені Святійшого Отця та всієї церкви. Святіший Отець сильно молився, щоб припинилася ця війна і це жахіття. Він передає нас до рук Пресвятої Матері»

Кардинал Майкл Черні, В.о. Префекта Дикастерії Служіння цілісному людському розвиткові, в Ужгороді передав вітання від Святійшого Отця Папи Франциска.

У промові кардинал Черні зазначив: «Я прийшов, щоб бути разом з вами, обійняти вас, молитися разом від імені Святійшого Отця та всієї церкви. Святішим Отець сильно молився, щоб припинилася ця війна і це жахіття. Він передає нас до рук Пресвятої Матері, щоб і вона могла дати нам мир.»
Кардинал каже: його дуже зворушило, що в Ужгороді він отримав хрест, в той час, коли на собі носить хрест одного корабля з мігрантами, які пробували перетнути Середземне море.
Кардинал зазначив: «У вашій болі, у вашому страху запрошую молитися і за інших, бо так само ми є єдиною душею . Це – не найдовша війна. Це – не найдорожча війна, яку ми маємо на сьогодні у нашому бідному світі.

Дух, котрим Святіший Отець молиться з вами сьогодні у цій Літургії, є щоб наше бажання миру не може бути ніколи лише для нас самих , але має обійняти всіх стражденних, всіх, котрі є вигнанцями, всіх , котрі страждають від насилля.
Як Тіло Христове, просимо у Отця благодать Воскресіння
Це – моя молитва, і моя солідарність з вами.
Дякую вам, і продовжуємо молитися!»

Залишити відгук

Відправити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *